bg

Мой аккаунт


Забыли пароль? Напомнить


Зарегистрироваться
bg
bg
bg
bg

Поиск по сайту


bg
[#news]
[#main] [#journal]

История ТП

Що не зробиш заради кохання.
Був в моєму житті такий період коли я навчалась в Києві, рано вставала на елєктрічку і пізно верталась додому, тому було не до гульок.

Якось звонить мені одна з подружок і розповідає ванільну оповідку про те як зустріла МММ (Мужчіна Моєй Мєчти) але не може добитись ніякой опрєдєльонності в стосунках так як її МММ весь час ходить на гулькі зі своїм другом і відверто поговорить нема возможності, короче просить вийти сьогодні до них погулять і відволікти друга-розлучніка даби голубкі могли помилуватись.

Прийшла я в кабак де сиділа ця злополучна трійця - подруга, її вродє пацан і його друг. Я як побачіла того суб'єкта (друга хлопця) моєму ахую не було меж: ну дємон дємоном, хоч екзорциста викликай, і з цім уйобіщем я мала спілкуватись цілий вечір((((...

Сидимо, спілкуємось, друг єстєственно зацікавився моєю персоною (я канєшно не міс всесвіт, но нічьо так, ножкі, попа, губкі бантіком всьо як нада) і став намікать шо непогано булоб нам сходить в більярд, подруга від цієї запропонованої ідеї замигала обома беньками в мою сторону.

Зрозумівши натяк шо нада с'їбаться в той злоїбучій більярдклуб, я з цім демоном засобирались..

В клубі, розбивши шари мій страшко всяческі піддавався аби мать можливість про кожному моєму підході до столу, мацать мою срачєнь, а народу ж там, блять, як в рукавичці, і я з відчаєм розуміла шо знаходячись в компанії цього "красавчіка" моя репутація летить в жопу((. Ледь закінчивши партію я почала гострить лижі додому, зпираючись на головний біль.

Стрьомний троль уже набивався в супровідники і тут, від перспективи пиздувать 3 км в компанії демона прєісподнєй, я заявила таке, шо досі в ахуї, кажу короче: "насправді в мене голова не болить, а просто начались місячні і срочно нада додому бо вже вся срака в крові", від такої звістки хахаль ахуїв, визвав мені таксі і відправив мене восвоясє...


Наступного дня звоню ж той пиздосі щоб узнать як прошло рандеву, і чи не була марна моя жертва раді того великого кохання, і шо ви думаєте, виявилось шо МММ тягав за собой того троля тому шо страшко був далеко не бідний, (навідмінно від МММ) і завжди оплачував усі їх походи по всім злачним місцям нашого міста, тому позбувшись щедрого гаманця друга-страхолюда, МММ від думки шо йому доведеться драїть туалєти аби оплатить коктейлі моєї подруги, швидко з побачення с'їбався, лишивши подругу на самоті з неоплаченим рахунком на доволі кругленьку сумму...
Создана 1 янв 2014 в 18:08 | 2 комментария
Арчибальд
Арчибальд написал 1 янв 2014 в 18:11
Парень, которого назвали Демон, имеет все шансы стать успешным ебарем. Как бы ему на наш сайт попасть? ))

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи сайта. Пожалуйста, зарегистрируйтесь и войдите под своей учётной записью.